Menu

  Infolinka +420 596 633 746

Móda & sport

Prodejny s módním oblečením, konfekcí, prádlem, obuví či sportovními potřebami je možné vybavit celou škálou našich zabezpečovacích systémů. Samotné jednotlivé kusy oděvů, obuvi, kabelek, batohů a tašek, sportovní výstroje, outdoorového vybavení, se opatří aktivními etiketami. Pro deaktivaci papírových etiket je nutné instalovat na pokladní úsek deaktivátor. Papírové etikety jsou jednorázově použitelné a opouštějí prodejnu společně se zbožím. Pevná plastová etiketa upevňovaná pomocí jehly nebo ocelového lanka se u pokladny odnímá uvolňovačem etiket a lze ji používat opakovaně.

Pro ochranu sortimentu v prodejnách s módou a sportovním oblečením je možné použití jak radiofrekvenčního, tak i akustomagnetického systému.

Zabezpečovací systém je možné doplnit také systémem počítání zákazníků příchozích do prodejny. Vedení a prodejnímu personálu přináší důležitá data o návštěvnosti všech zákazníků, tedy nejen těch, kteří nakoupili. Data je možné dále používat pro účely nejrůznějších vyhodnocení – marketing, plánování, statistiky atd.

Pro další zvýšení ochrany zboží je možné zvolit zařízení pro detekci skryté alobalové tašky nebo kovové schránky, ve které je možné odrušit signál z ochranné etikety na zboží – detektor kovu. Zabezpečovací systém je možné také doplnit o detektor magnetu, který umí identifikovat cizí uvolňovače etiket, pokud by toto vybavení chtěl někdo vnést do prodejny.